Нові записи в блозі

Копії годинників Daniel Wellington: аналіз плюсів і мінусів

26.03.2016

Як Ви вже напевно звернули увагу, у нашому магазині представлений широкий асортимент копій годинників Daniel Wellington. Вони привертають увагу своїм оригінальним дизайном та палітрою різноманітних ремінців. Але що собою представляє механізм цих годинників? Наскільки вони якісні і наскільки гірші від оригіналу? У даній статті спробуємо відповісти на ці та інші питання.

Бренд Daniel Wellington представлений широким асортиментом стильних і оригінальних годинників як для чоловіків так і для жінок, які можна носити завжди, незалежно від випадку чи дрес-коду. Дизайн годинників розроблений у Швеції – батьківщині Ikea, а скандинавський дизайн, як відомо, сьогодні особливо популярний. Дизайнери Daniel Wellington поставили собі за завдання створити годинник, не переобтяжений зайвими деталями, які б ідеально сиділи на зап’ясті. Особливо вдалим виявилось використання знімних текстильних ремінців NATO, які можна компонувати з різним одягом та настроєм. Успіх такого дизайнерського рішення очевидний – годинники Daniel Wellington сьогодні купують по всьому світу. Крім цього, творці годинників доповнили лінійку кількома більш класичними моделями із ремінцями з коричневої і чорної шкіри.
На нашому сайті ви можете купити копії годинників Daniel Wellington із доставкою до найближчого до Вас відділення. Покупка у нас не лише зручна, але й безпечна, адже оплату Ви можете здійснити при триманні товару.

Загально відомим є вигляд бренду Daniel Wellington:

Нам інколи задають питання, чи бува китайці не допустили помилки, намалювавши дзеркально латинську літеру «D». Звичайно мова йде лише про особливості іконографії відомого бренда, яким теж маркуються і копії годинників Daniel Wellington.

Творцем бренду Daniel Wellington є швед Філіп Тюсандер, який назвав годинники в честь свого приятеля Данієла Велінгтона, котрий полюбляв носити вінтажні годинники на натівських ремінцях. Ремінці NATO вперше почали використовувати у 70-х роках представники британських військово-морських сил. Відтоді ремінці пережили чимало модифікацій і перейшли на зап’ястя цивільних користувачів у різних кольорових вирішеннях. Їх популярність зумовлена нетиповістю самого матеріалу – текстиль замість звичної шкіри, а також можливістю комбінувати найяскравіші кольори. У магазині Світ годинників представлений широкий асортимент копій годинників Daniel Wellington із такими натівськими ремінцями.

Корпус годинників Daniel Wellington тонкий та елегантний, ідеально круглої форми, виконується з металу як у золотому так і срібному варіантах. Скло – натуральне, мінеральне. Механізм копій годинників Daniel Wellington кварцовий, японського виробництва (що таке кварцовий механізм – читайте в окремій статті).

Ще одна важлива перевага копій годинників Daniel Wellington – дешева ціна, яка в рази відрізняється від вартості оригіналу. Переконатись можете самі, погортавши каталог нашого магазину.  

Отож годинники Daniel Wellington – це практична покупка, а також ідеальний подарунок. Їх можете купити із доставкою у будь-яке місто України. Якщо ще залишилися питання – будь ласка, пишіть у коментарях.

Ви будете першим!


captcha

Резработка дизайна - BEXAM