Нові записи в блозі

Чи варто купувати дешеві наручні годинники?

12.06.2016

Стильні багатофункціональні годинники, які вказують на високий статус свого власника насправді не є чимось загальнодоступним. Тому сьогодні більшість українців купує дешеві наручні годинники. Якщо Ви читаєте цю статтю, то мабуть задалися питанням, чи варто викладати гроші за дешеві годинники чи копії відомих брендів? Чи не краще накопичити грошей і дозволити придбати собі дорогий брендовий наручний хронометр?

На ці питання очевидно неможливо дати однозначну відповідь. Поки на ринку існуватимуть дорогі і дешеві годинники – будуть бажаючі купувати одні і другі. Тому кожен має зробити власний вибір. Для початку задайте собі питання – з якою метою Ви купуєте годинник? Якщо це аксесуар, доповнення до Вашого щоденного образу – цілком можна підібрати бюджетні моделі, що виглядатимуть стильно і водночас статусно. Якщо ви ведете в міру активний спосіб життя – цілком реально підібрати такі ж годинники спортивного типу. Однак якщо Ви займаєтесь альпінізмом чи дайвінгом або ж Ви професійний спортсмен  – краще зупинити вибір на професійних серіях годинників. Так само, якщо Ви заключаєте угоди на десятки тисяч доларів і ведете переговори з топ-меджментом великих компаній – краще не пожаліти грошей на респектабельний швейцарський годинник.

Купуючи репліки годинників пам’ятайте, що копія ніколи не перевершить оригінал . Гарантій якості у таких годинників теж менше. Хоча, для прикладу, на нашому сайті ви можете знайти копії шведських годинників Daniel Wellington. Пересічна ціна годинника у нас складає 10 доларів. Оригінал коштує 150-200 дол. Звичайно, що справжній «швед» буде якіснішим, однак функціонал копій той самий. Візуально різницю теж без ретельного огляду важко встановити. Ключовий аргумент – різниця у ціні більше ніж у десять раз!

  

Покупка бюджетного годинника особливо актуальна, якщо Ви не можете похвастатись товщиною свого гаманця. У такому випадку правильно підібрані дешеві наручні годинники можуть продемонструвати оточуючим Ваш смак та індивідуальність, зберігши при цьому кошти. Адже погодьтеся, мало хто серед нас є експертом з якості та ціни наручних годинників. Сучасні виробничі потужності, грандіозна кількість різноманітних матеріалів, послуги дизайнерів дозволяють виготовляти недорогі годинники, які будуть виглядати набагато краще за свою ціну, справно виконувати покладені на них функції, витримуючи при цьому головні вимоги до якості. Тому зайвий раз непокоїтися за непристойно дешеву ціну годинника сьогодні теж особливо не варто.

Тим не менше, купуючи дешеві годинники будьте обережні. Пам’ятайте, що платою за дешеву ціну може бути неналежний рівень якості, обмежений термін використання, швидке зношування годинника.

Формуючи асортимент нашого магазину, ми спробували відібрати бюджетні моделі годинників, які мали б достатній рівень якості та втілювали б в собі вдалі дизайнерські рішення. Наскільки нам вдалося вирішити це завдання Ви можете визначити, ознайомившись із каталогом товарів магазину World of Watches.

Ви будете першим!


captcha

Резработка дизайна - BEXAM